Twoja sugestia

Zamów kosztorys New House II (E-GL 1126)

Projekt S-GL 1126 New House II

New House II (E-GL 1126)

pow. użytk. 205.25 m2

Dom jednorodzinny, parterowy

Zamów projekt 4690 zł

wróć do projektu

Cena kosztorysu tego domu ustalana jest indywidualnie. Aby złożyć zamówienie zadzwoń pod numer 22 851 68 88

Kosztorysy zostały sporządzone na podstawie oryginalnej dokumentacji Studia Atrium z wykorzystaniem materiałów proponowanych przez pracownię. Kosztorysy dostarczane są w dwóch opcjach: na płycie CD oraz w wersji drukowanej + płyta CD.

Przy każdym kosztorysie podajemy datę aktualizacji. W związku z tym iż kosztorys tworzony jest według średnich stawek Sekocendbudu na cały kraj, kalkulacja może w pewnym stopniu odbiegać od rzeczywistych cen, w zależności od rozbieżności stawek wykonawczych w poszczególnych województwach, lokalizacji działki, warunków gruntowych itp.

Co zawiera kosztorys inwestorski i ofertowy?

  1. a) Przedmiar robót
  2. b) Kosztorys pełny (szczegółowy)
  3. c) Zestawienie robocizny
  4. d) Zestawienie materiałów
  5. e) Zestawienie sprzętu
  6. f) Tabele elementów scalonych

Uwaga! Kosztorys nie zawiera wykonania instalacji wewnętrznych. Ich orientacyjny koszt szacuje się na 15% wartości podanych w kosztorysie.

Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Zamówiony kosztorys nie podlega zwrotowi. Zamówienie jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na ten warunek.

Wysyłka kosztorysu realizowana jest za pośrednictwem poczty kurierskiej. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Płatności można także dokonać za pomocą przedpłaty na konto. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny 033 810 66 54.

TERMIN REALIZACJI TEGO ZAMÓWIENIA WYNOSI 3 TYGODNIE